**KĖSHILLA, SUGJERIME, VĖREJTJE mbi Web-Hack Forum**

Shko poshtė

**KĖSHILLA, SUGJERIME, VĖREJTJE mbi Web-Hack Forum**

Mesazh  Admin prej Sun Mar 23, 2008 3:20 pm

Pėrshdetje Antarė Tė Nderuar tė Web-Hack -se

Vendosa me Rifresku Temen Pėr ankesat, KĖSHILLA, SUGJERIME, VĖREJTJE mbi Web-Hack Forum.

Me qenėse Mund te hapen Shum Tema te Njejta Si p.sh Vrejtje Mbi Moderatori,Pytje per Stafin... Etj. etj. Atehere kjo teme do ti perfshij te gjitha Ankesat, sugjerimet dhe vrejtjet tuaja ne lidhje me Stafin ose mbi Forumin nė pergjithesi.

Temat qe do te hapen me te njejten tematike do te mbyllen (kalojne tek Temat e vjetra) ose Fhihen komplet... he ne qofte se nje gjest i tille perseritet shpesh here nga ndonje anetar atehere rrezikon te marr denimin (Vėrejtjen ose BANN)

Me nderime
Web-Hack Staff 2007
avatar
Admin
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 14
Join date : 21/03/2008
Location : .::The Big Chief::.

Shiko profilin e anėtarit http://WwW.WeB-HaCk.HiGhbb.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi