Si te regjistrohem !!

Shko poshtė

Si te regjistrohem !!

Mesazh  Admin prej Mon Mar 24, 2008 1:39 pm

Pėr tu regjistruar nė kėtė FORUM duhet vetem te shtypeni butonin lart ku shkruan REGISTER dhe pastej te shtypeni Username tuaj dhe passwordin , gjithashtu edhe emailin (qe ekziston) pas kesaj ADMINISTRATORI do tju coj email ne emailin tuaj te cilin e keni venduar ketu me LINKU ne te cilin duhet te ACTIVIZONI ACCOUNTIN tuaj ! Dhe pastaj duhet vetem te beni LOG IN! Ju Famelenderit!
Nese keni problem me regjistrimin ne kete forum duhet patjeter qe te na lajmeroni ne
E-mail da-reggas@hotmail.com & my_danger_car@hotmail.com & tornados-14_diny@hotmail.comMe Respekt Nga Stafi i Web-Hack... cheers
avatar
Admin
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 14
Join date : 21/03/2008
Location : .::The Big Chief::.

Shiko profilin e anėtarit http://WwW.WeB-HaCk.HiGhbb.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi