pershendetie

Shko poshtė

pershendetie

Mesazh  mikele prej Thu Oct 16, 2008 6:50 am

hey pershendetie une jam mikele pa dashje i mora keto kodet per msn qe me qeit nga online nje tjeter dhe i vura ne msn time tani me eshte mbyllur msn ime si tia bej me kdheni pergjigje flm

mikele
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1
Join date : 16/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi