Fik monitorin pas nje kohe te caktuar

Shko poshtė

Fik monitorin pas nje kohe te caktuar

Mesazh  w@lMiri prej Thu Apr 24, 2008 12:44 am

Fik monitorin pas nje kohe te caktuarPer te fikur monitorin (ekranin e Kompjuterit) pas njefare kohe te caktuar shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe klikojme Properties
shkojme te ScreeSaver dhe aty zgjedhim ne fund te tabeles POWEr
pasi klikojme na hapet nje tabele
tek TURN OFF MONITOR zgjedhim kohen pas sa min. duam ta fikim monitorin
avatar
w@lMiri
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 20
Join date : 29/03/2008
Location : M!TRoW!C4 C!Ty

Shiko profilin e anėtarit http://web-hack.highbb.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi