Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Shko poshtė

Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Mesazh  w@lMiri prej Thu Apr 24, 2008 12:43 am

Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Se Pari Shkojm My Computer Ne Anen E Majt Eshte Control Panel Hym Ne Control Panel Pasta
Hym Ne Ikonen Sounds And Audio Devices Pastaj Hin Sounds.

PSH.

Nje Shemull Per Kur Dhezet Kompjuteri E Gjon Ku Eshte Start Windows E Shryp Nje Her Pastaj
Browse Dhe E Gjon Qfar Sounds Ose Melodi Don Hin Ok Dhe Kur Te Dhezet Kompluteri E Ke Ate
Melodi Qe E Ke Zgjedhur.
avatar
w@lMiri
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 20
Join date : 29/03/2008
Location : M!TRoW!C4 C!Ty

Shiko profilin e anėtarit http://web-hack.highbb.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Mesazh  w@lMiri prej Thu Apr 24, 2008 12:56 am

Te gjitha temat e hapura nga une ne ket nenforum kerkoje te barten ne nenforumin INTERNET
kerkoj falje per postime ne nenforum cack&ser. gabim kerkoj edhe nje here falje
avatar
w@lMiri
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 20
Join date : 29/03/2008
Location : M!TRoW!C4 C!Ty

Shiko profilin e anėtarit http://web-hack.highbb.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi